Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Transportu

Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Transportu

Wzór Podania o Pracę dla Specjalisty ds. Transportu:

Podanie o pracę można składać w zakładach pracy, w których aktualnie nie przeprowadza się rekrutacji. Szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. Transportu przygotowano z myślą o osobach posiadających dyplom ukończenia wyższej uczelni ekonomicznej oraz doświadczenia zawodowego. Dodatkowym atutem jest wiedza z zakresu praca celnego oraz zaawansowana obsługa komputera i znajomość przynajmniej jednego języka obcego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 920 KB
  • Liczba znaków: 1506
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia lepszej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając wymagania czytelników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Specjalisty ds. Transportu został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Specjalisty ds. Transportu są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.