Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Rekrutacji

Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Rekrutacji

Wzór Podania o Pracę dla Specjalisty ds. Rekrutacji:

Osoby po studiach na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, pedagogika, marketing, ekonomia lub prawo, mogą starać się o przyjęcie na stanowisko specjalisty ds. selekcji. Szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. Rekrutacji uwzględnia u kandydata takie cechy jak komunikatywność i otwartość. Pracodawcy poszukują osób legitymujących się doświadczeniem w dziale doradztwa personalnego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 954 KB
  • Liczba znaków: 1540
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Specjalisty ds. Rekrutacji:

Wzór podania o pracę Pośrednik Pracy

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Specjalisty ds. Rekrutacji został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Specjalisty ds. Rekrutacji są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.