Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. PR

Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. PR

Wzór Podania o Pracę dla Specjalisty ds. PR:

Podanie o pracę ma zdecydowanie krótszą od listu motywacyjnego formę, oraz z przeciwieństwie do niego zawiera prośbę o przyjęcie do pracy. Szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. PR został opracowany dla osób komunikatywnych, otwartych, elokwentnych i opanowanych. Preferowane przez pracodawców wykształcenie wyższe obejmuje takie kierunki jak dziennikarstwo, nauki społeczne, marketing lub politologia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 937 KB
  • Liczba znaków: 1215
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Specjalisty ds. PR:

Wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Public Relations

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z napisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. PR został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Wzory podania o pracę dla Specjalisty ds. PR znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.