Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Marketingu

Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Marketingu

Wzór Podania o Pracę dla Specjalisty ds. Marketingu:

Głównym celem podania o pracę jest zachęcenie potencjalnego pracodawcy do zaproszenia jego autora na rozmowę kwalifikacyjną. Szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. Marketingu został przygotowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe. Preferowane przez pracodawców kierunki to zarządzanie, marketing i ekonomia. Mile widziani są kandydaci posiadający doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1080 KB
  • Liczba znaków: 1259
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania dobrej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. Marketingu został także zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Specjalisty ds. Marketingu znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.