Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Wzór Podania o Pracę dla Specjalisty ds. Funduszy Unijnych:

Szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. Funduszy Unijnych został opracowany z myślą o osobach posiadających doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dotacje unijne oraz w unijnych projektów. Pracodawcy wymagają od kandydatów wyższego wykształcenia, biegłej obsługi komputera, a także znajomości języka obcego, przy czym angielski jest najwyżej punktowany przez rekrutujących. Podanie o pracę składa się z własnej inicjatywy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 942 KB
  • Liczba znaków: 1528
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Specjalisty ds. Funduszy Unijnych został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Specjalisty ds. Funduszy Unijnych są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera oraz otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.