Wzór Podania o Pracę Serwisant

Wzór Podania o Pracę Serwisant

Wzór Podania o Pracę dla Serwisanta:

Podczas pisania podania o pracę należy pamiętać o estetyce pisma. Ważne, aby dokument napisany był na białym papierze, pismem maszynowym lub komputerowym, bez ozdobników i standardową czcionką. Schemat podania o pracę dla Serwisanta opracowano dla osób, które na własną rękę poszukują pracy. Kandydat na to stanowisko powinien wykazywać zainteresowania techniczne oraz znajomość technologii i urządzeń używanych na terenie danego przedsiębiorstwa.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1148 KB
  • Liczba znaków: 1426
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Serwisanta:

Wzór podania o pracę Serwisant

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Serwisanta został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Serwisanta są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i rozpakować. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Ukończone podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.