Wzór Podania o Pracę Sekretarka

Wzór Podania o Pracę Sekretarka

Wzór Podania o Pracę dla Sekretarki:

Szukając pracy w zawodzie sekretarki warto odwiedzić kilkanaście firm w mieście i okolicy zastawiając swoje CV i list motywacyjny razem z podaniem o pracę. Jest to sygnał dla pracodawcy, że jesteśmy w gotowości do podjęcia pracy. Wzór podania o pracę dla Sekretarki stworzono z myślą o osobach, które mają już doświadczenie w podobnej pracy, są operatywne i potrafią kierować pracą sekretariatu.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 968 KB
  • Liczba znaków: 1246
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Sekretarki:

Wzór podania o pracę Sekretarka

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z napisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Sekretarki został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Sekretarki są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.