Wzór Podania o Pracę Rybak

Wzór Podania o Pracę Rybak

Wzór Podania o Pracę dla Rybaka:

W przeciwieństwie do listu motywacyjnego, w podaniu o pracę można użyć ogólnych zwrotów grzecznościowych. Szablon podania o pracę dla Rybaka nie uwzględnia sztywnych wymogów formalnych dotyczących wykształcenia kandydatów. Pracodawcy poszukują osób posiadających kursy i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy na wodzie i bezpiecznej higieny pracy. Mile widziana jest odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w grupie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1022 KB
  • Liczba znaków: 1300
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania satysfakcjonującej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Rybaka został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Przykłady podania o pracę dla Rybaka znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.