Wzór Podania o Pracę Publicysta

Wzór Podania o Pracę Publicysta

Wzór Podania o Pracę dla Publicysty:

Tylko poprawnie i czytelnie przygotowane podanie o pracę może zaowocować zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Szablon podania o pracę dla Publicysty został opracowany dla kandydatów posiadających nieprzeciętną umiejętność obserwacji, pasjonujących się w komentowaniu i ocenianiu. Ukończenie odpowiednich studiów nie jest warunkiem zatrudnienia, choć pracodawcy zwracają uwagę na jakość warsztatu dziennikarskiego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1013 KB
  • Liczba znaków: 1192
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych wzorów podań o pracę, które opracowano przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Publicysty został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję dokumentów przez następujące aplikacje: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Publicysty są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.