Wzór Podania o Pracę Product Manager

Wzór Podania o Pracę Product Manager

Wzór Podania o Pracę dla Product Managera:

Podanie o pracę można wysłać lub bezpośrednio złożyć u pracodawcy, nawet, jeżeli nie prowadzi on aktualnie procesu rekrutacji. Szablon podania o pracę dla Product Manager opracowany został z myślą o kandydatach posiadających wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia lub zarządzanie. Oprócz znajomość konkretnego produktu, pracodawcy wymagają profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania produktami. Mile widziane są osoby odpowiedzialne, operatywne i komunikatywne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 993 KB
  • Liczba znaków: 1271
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia lepszej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Product Managera został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Product Managera są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i otworzyć. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.