Wzór Podania o Pracę Prezenter

Wzór Podania o Pracę Prezenter

Wzór Podania o Pracę dla Prezentera:

Podobnie zresztą jak w przypadku innych dokumentów aplikacyjnych, podania o pracę nie należy składać, a oddawane musi być czyste i nie pogniecione. Szablon podania o pracę dla Prezentera został opracowany dla osób legitymujących się wykształceniem dziennikarskim. Pracodawcy poszukują na to stanowisko osób wyrazistych i błyskotliwych. Bezbłędna dykcja, podzielność uwagi i szybkość reakcji będą dodatkowymi atutami.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1126 KB
  • Liczba znaków: 1404
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Prezentera:

Wzór podania o pracę Prezenter Telewizyjny

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania wymarzonej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się ponad 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Prezentera został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Prezentera są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.