Wzór Podania o Pracę Prawnik

Wzór Podania o Pracę Prawnik

Wzór Podania o Pracę dla Prawnika:

Na końcu podania o pracę należy umieścić podziękowanie za przeczytanie dokumentu oraz prośbę o pozytywne rozpatrzenie petycji w nim zawartej. Osoby aplikujące na stanowisko prawnika powinny legitymować się wykształceniem wyższym prawniczym oraz doskonałą znajomością prawa zamówień publicznych, cywilnego i gospodarczego. Wzór podania o pracę dla Prawnika przygotowano dla kandydatów komunikatywnych, odpowiedzialnych i systematycznych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 941 KB
  • Liczba znaków: 1527
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Prawnika:

Wzór podania o pracę Adwokat

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Prawnika został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Prawnika znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.