Wzór Podania o Pracę Pracownik Wysokościowy

Wzór Podania o Pracę Pracownik Wysokościowy

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Wysokościowego:

Podanie o pracę można śmiało wykorzystać w sytuacji, kiedy aplikujący stara się o zatrudnienie w firmie, która nie prowadzi naboru pracowników. Szablon podania o prace dla Pracownika Wysokościowego uwzględnia przede wszystkim doświadczenie kandydata w pracy na podobnym stanowisku, a także cechy personalne, przydatne w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Osoby z lękiem wysokości nie maja szans na zatrudnienie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1079 KB
  • Liczba znaków: 1357
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z napisaniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnych wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Pracownika Wysokościowego został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez następujące aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Pracownika Wysokościowego są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.