Szablon podania o pracę dla Pracownika Produkcji:

Wiele zakładów produkcyjnych nie prowadzi otwartej rekrutacji pracowników. Dlatego warto przesłać do firmy podanie o pracę. Jest to informacja dla właściciela, że jesteśmy zainteresowani pracą w firmie. Dodatkowo do podania o pracę załączamy CV oraz list motywacyjny. Pracodawca jest wtedy w stanie określić nasz profil zawodowy, a gdy będzie potrzebował pracowników mamy szansę być pierwsi na kolejce.

Wzór podania o pracę Pracownik Produkcji

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 291 KB
Liczba znaków: 2082
Data dodania: 6.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada ponad 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Pracownika Produkcji został również zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę Pracownika Produkcji są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nasz szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]