Wzór Podania o Pracę Pracownik Kopalni

Wzór Podania o Pracę Pracownik Kopalni

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Kopalni:

Podanie o pracę powinno zawierać informację o stanowisku na którym osoba je składające pragnie pracować oraz krótką informację dlaczego pracodawca powinien zatrudnić właśnie jego. Szablon podania o pracę dla Pracownika Kopalni opracowany został z myślą o mężczyznach sprawnych fizycznie, którzy nie wykazują problemów natury laryngologicznej i okulistycznej. Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku nie powinny odczuwać lęku przed zamkniętymi i ciasnymi przestrzeniami.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1031 KB
  • Liczba znaków: 1309
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania wymarzonej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z pisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się ponad 500 różnych wzorów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Pracownika Kopalni został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Pracownika Kopalni znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Ukończone podanie o pracę można wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.