Wzór Podania o Pracę Pracownik Fabryki

Wzór Podania o Pracę Pracownik Fabryki

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Fabryki:

Podanie o pracę jest dokumentem aplikacyjnym, który w przeciwieństwie do listu motywacyjnego kierowany jest ogólnie – do prezesa lub właściciela firmy. Szablon podania o pracę dla Pracownika Fabryki został opracowany dla osób odpowiedzialnych, kompetentnych i samodzielnych. Wymagania stawiane przez pracodawców to przede wszystkim, minimum zawodowe wykształcenie i roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1050 KB
  • Liczba znaków: 1229
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pracownika Fabryki:

Wzór podania o pracę Pracownik Produkcji

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania satysfakcjonującej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z stworzeniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszelkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Pracownika Fabryki został także zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Pracownika Fabryki są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.