Wzór Podania o Pracę Pracownik Budowlany

Wzór Podania o Pracę Pracownik Budowlany

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Budowlany:

Podanie o pracę wysyłamy do pracodawcy u którego chcielibyśmy pracować w momencie, w który nie ma prowadzonej otwartej rekrutacji. Dajemy tym samym sygnał, że jesteśmy chętni do podjęcia pracy. Jest to szczególnie ważne w zawodach budowlanych. Wzór podania o pracę dla pracownika budowanego powstał dla osób, które mają doświadczenie w zawodzie i chciały by zmienić dotychczasowego pracodawcę.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 955 KB
  • Liczba znaków: 1541
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pracownika Budowlany:

Wzór podania o pracę Robotnik Budowlany

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania wymarzonej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z pisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze wymagania użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Pracownika Budowlany został także zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Pracownika Budowlany znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.