Wzór Podania o Pracę Pracownik Biurowy

Wzór Podania o Pracę Pracownik Biurowy

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Biurowego:

Podanie o pracę zawierać powinno prośbę o zatrudnienie. Należy określić w nim stanowisko na które kandydat aplikuje. W przypadku pracownika biurowego pracodawcy zwracają szczególną uwagę na znajomość języka angielskiego, obsługę komputera oraz urządzeń biurowych. Szablon podania o pracę dla Pracownika Biurowego opracowano dla kandydatów z wykształceniem policealnym lub wyższym o profilu administracyjnym.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 897 KB
  • Liczba znaków: 1483
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pracownika Biurowego:

Wzór podania o pracę Pracownik Biurowy

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Pracownika Biurowego został również zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Przykłady podania o pracę dla Pracownika Biurowego są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.