Wzór Podania o Pracę Portier

Wzór Podania o Pracę Portier

Wzór Podania o Pracę dla Portiera:

Podanie o pracę powinno zawierać wyraźną prośbę o przyjęcie do pracy na określone stanowisko. Użyte zwroty grzecznościowe powinny być uogólnione, bez podawania konkretnych nazwisk. Osobom zainteresowanym praca na stanowisku portiera nie stawia się szczególnych wymagań odnośnie wykształcenia. Wzór podania o pracę dla Portiera uwzględnia u kandydata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz odpowiedzialność, cierpliwość, skrupulatność i znajomość zasad savoir-vivre.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1027 KB
  • Liczba znaków: 1206
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Portiera:

Wzór podania o pracę Portier

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszelkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Portiera został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Wzory podania o pracę dla Portiera są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i rozpakować. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.