Wzór Podania o Pracę Pomoc Domowa

Wzór Podania o Pracę Pomoc Domowa

Wzór Podania o Pracę dla Pomoc Domowej:

Podanie o pracę należy zakończyć formułką „Z wyrazami szacunku” lub „Z poważaniem” pod którym powinien znaleźć się własnoręczny podpis kandydata. Szablon podania o pracę dla Pomocy Domowej został przygotowany z myślą o kandydatach posiadających minimum zawodowe wykształcenie. Ile widziane jest doświadczenie, a także prawo jazdy kat. B. Szansę na zatrudnienie mają osoby cierpliwe, odpowiedzialne, pracowite i uczciwe.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 965 KB
  • Liczba znaków: 1551
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pomoc Domowej:

Wzór podania o pracę Pomoc Domowa

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Pomoc Domowej został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Pomoc Domowej znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Ukończone podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.