Wzór Podania o Pracę Policjant

Wzór Podania o Pracę Policjant

Wzór Podania o Pracę dla Policjanta:

Podanie o pracę często mylone jest z listem motywacyjnym i CV. Są jednak zasadnicze różnice: to pierwsze wysyłane jest do pracodawcy z własnej inicjatywy, natomiast dwa kolejne dokumenty są wysyłane do pracodawcy jako odpowiedź na znalezione ogłoszenie o pracę. Podanie o pracę do policji opracowano dla osób, które starają się o przyjęcie do pracy w policji, posiadają ukończoną szkołę wyższą oraz posiadają bardzo dobrą kondycję fizyczną.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 972 KB
  • Liczba znaków: 1558
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Policjanta:

Wzór podania o pracę Policjant

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Policjanta został także zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Policjanta są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.