Wzór Podania o Pracę Pisarz

Wzór Podania o Pracę Pisarz

Wzór Podania o Pracę dla Pisarza:

Kończąc podanie o pracę należy podziękować za przeczytanie pisma oraz poprosić o pozytywne rozpatrzenie zawartej w nim prośby. Schemat podania o pracę dla Pisarza został opracowany z myślą o kandydatach kreatywnych, z wyobraźnią, pasją i fantazją. Od kandydatów na stanowisko pisarza oczekuje się wykształcenia wyższego, uzyskanego na kierunku filologia polska, klasyczna, dziennikarstwo lub kulturoznawstwo.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 959 KB
  • Liczba znaków: 1545
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pisarza:

Wzór podania o pracę Pisarz

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania wymarzonej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada ponad 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Pisarza został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Pisarza są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.