Wzór Podania o Pracę Pielęgniarka

Wzór Podania o Pracę Pielęgniarka

Wzór Podania o Pracę dla Pielęgniarki:

Do podania o pracę warto dołączyć świadectwa z poprzednich miejsc zatrudnienia, dyplomy i świadectwa szkół oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. Warunkiem przyjęcia na stanowisko pielęgniarki jest posiadanie przez kandydatkę odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia. Szablon podania o pracę dla Pielęgniarki przygotowano dla osób opiekuńczych, cierpliwych i dyspozycyjnych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 904 KB
  • Liczba znaków: 1490
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Pielęgniarki:

Wzór podania o pracę Pielęgniarka

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Pielęgniarki został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Pielęgniarki znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.