Wzór Podania o Pracę Nawigator

Wzór Podania o Pracę Nawigator

Wzór Podania o Pracę dla Nawigatora:

W podaniu o pracę, podobnie jak w innych dokumentach aplikacyjnych, należy zwrócić szczególna uwagę na ortografię, stylistykę i interpunkcję. Szablon podania o pracę dla Nawigatora został przygotowany dla osób posiadających silne poczucie odpowiedzialności, sprawnych zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wymagana jest pełna zdolność do czynności prawnych, pełnoletniość i minimum wykształcenie średnie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 923 KB
  • Liczba znaków: 1201
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę wymagania czytelników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Nawigatora został również zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Nawigatora są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.