Szablon podania o pracę dla Nauczyciela:

W wielu szkołach nie jest prowadzona rekrutacja, a najpopularniejszą formą poszukiwania pracy przez absolwentów studiów pedagogicznych jest wysyłanie podań o pracę do szkół. W podaniu o pracę dla nauczyciela zawarliśmy najważniejsze informacje, które potrzebne są pracodawcy aby móc ocenić kwalifikacje aplikanta. Do podania o prace warto dołączyć także CV oraz list motywacyjny.

Wzór podania o pracę Nauczyciel

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 186 KB
Liczba znaków: 2091
Data dodania: 6.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę Nauczyciela został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję dokumentów przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Nauczyciela znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nasz szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]