Wzór Podania o Pracę Nauczyciel j. Obcego

Wzór Podania o Pracę Nauczyciel j. Obcego

Wzór Podania o Pracę dla Nauczyciela j. Obcego:

W podaniu o pracę należy umieścić uprzejmą prośbę o zatrudnienie na aplikowanym stanowisku pracy. Do pełni sukcesu potrzebne jest także uzasadnienie tej prośby. Szablon podania o pracę dla Nauczyciela j. Obcego został stworzony z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe, zdobyte na kierunku filologii danego kraju. Warunkiem przyjęcia na stanowisku nauczyciela jest zaliczenie przygotowania pedagogicznego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 938 KB
  • Liczba znaków: 1216
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Nauczyciela j. Obcego został także zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Nauczyciela j. Obcego są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.