Wzór Podania o Pracę Nauczyciel j. Angielskiego

Wzór Podania o Pracę Nauczyciel j. Angielskiego

Wzór Podania o Pracę dla Nauczyciela j. Angielskiego:

Podanie o pracę jest jednym z dokumentów aplikacyjnych. Od innych różni go to, że można go składać u pracodawców, którzy nie prowadzą aktualnie procesu rekrutacji. Osoby zainteresowane pracą w placówkach oświatowych, jako nauczyciele powinny legitymować się dyplomem ukończenia uczelni wyższej na kierunku pedagogika. Wzór podania o pracę dla Nauczyciela j. Angielskiego uwzględnia minimum trzyletni staż pracy kandydata.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 976 KB
  • Liczba znaków: 1562
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Nauczyciela j. Angielskiego został również zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Szablony podania o pracę dla Nauczyciela j. Angielskiego znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.