Wzór Podania o Pracę Monter Sieci

Wzór Podania o Pracę Monter Sieci

Wzór Podania o Pracę dla Montera Sieci:

Przy pisaniu podania o pracę należy pamiętać, że jest to przede wszystkim prośba o przyjęcie na określone stanowisko pracy i powinna zawierać odpowiednie zwroty grzecznościowe. Podstawowym wymogiem stawianym przez kandydatami na stanowisko montera sieci jest posiadanie wykształcenia zawodowego lub technicznego na kierunku monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych. Wzór podania o pracę dla Montera Sieci przygotowano dla osób ze zdolnościami manualnymi.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1070 KB
  • Liczba znaków: 1348
  • Data dodania: Październik 2017

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania lepszej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Montera Sieci został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Montera Sieci znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.