Szablon podania o pracę dla Montera Instalacji Solarnych:

Dla Montera Instalacji Solarnych napisano profesjonalne podanie o pracę, w którym zwraca się do szefa firmy o przyjęcie do pracy na wyżej wymienionym stanowisku pracy. W piśmie zawarta jest informacja o chęci podjęcia pracy oraz informacje o naszych umiejętnościach i cechach, które pomogą należycie wykonywać powierzone obowiązki. Podanie należy zanieść osobiście, po to aby zostać pozytywnie zapamiętanym przez szefa.

Wzór podania o pracę Monter Instalacji Solarnych

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 69 KB
Liczba znaków: 1201
Data dodania: 22.08.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają kłopoty z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Montera Instalacji Solarnych został również zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Montera Instalacji Solarnych są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Po wyborze interesującego nasz wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]