Wzór Podania o Pracę Mobilny Doradca

Wzór Podania o Pracę Mobilny Doradca

Wzór Podania o Pracę dla Mobilnego Doradcy:

Podanie o pracę, podobnie jak list motywacyjny nie powinien przekraczać strony A4, przy czym przyjęte jest, że podanie jest krótsze. Szablon podania o pracę dla Mobilnego Doradcy został przygotowany z myślą o kandydatach z wykształceniem co najmniej średnim, prawem jazdy kat. B, a także znajomością języka angielskiego. Pracodawcy preferują osoby odpowiedzialne, lojalne, dyspozycyjne i samodzielne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 986 KB
  • Liczba znaków: 1264
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Mobilnego Doradcy:

Wzór podania o pracę Doradca Klienta

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Mobilnego Doradcy został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Szablony podania o pracę dla Mobilnego Doradcy są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.