Wzór Podania o Pracę Menadżer Produktu

Wzór Podania o Pracę Menadżer Produktu

Wzór Podania o Pracę dla Menadżera Produktu:

Wszędzie tam, gdzie pracodawcy nie prowadzą rekrutacji, osoby szukające zatrudnienia, mogą składać podania o pracę. Szablon podania o pracę dla Menadżera Produktu został przygotowany dla kandydatów posiadających wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki to: marketing, zarządzanie i ekonomia. Mile widziane są osoby opanowane, zorganizowane i odpowiedzialne. Zdolności negocjacyjne i przywódcze będą dodatkowymi atutami.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 952 KB
  • Liczba znaków: 1538
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają problemy z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Menadżera Produktu został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Menadżera Produktu znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.