Wzór Podania o Pracę Marynarz

Wzór Podania o Pracę Marynarz

Wzór Podania o Pracę dla Marynarza:

Podanie o pracę składa się w celu zareklamowania własnej kandydatury na dane stanowisko pracy. Należy umieścić w nim prośbę o zatrudnienie. Przed osobami zainteresowanym pracą na morzu stoją liczne wymagania. Najważniejsze to wykształcenie średnie oraz zaświadczenia odbycia kursów: BHP, przeciwpożarowych oraz ratownictwa wodnego. Szablon podania o pracę dla Marynarza został opracowany z myślą o osobach władających kilkoma językami obcymi.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1015 KB
  • Liczba znaków: 1194
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Marynarza:

Wzór podania o pracę Marynarz Statku

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Marynarza został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Marynarza są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Gotowe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.