Wzór Podania o Pracę Makler

Wzór Podania o Pracę Makler

Wzór Podania o Pracę dla Maklera:

W podaniu o pracę należy zawrzeć prośbę o przyjęcie na dane stanowisko, popartą argumentami, które potwierdzą, że jego autor jest kandydatem idealnym. Na stanowisku maklera mile widziane są osoby legitymujące się wykształceniem wyższym ekonomicznym. Szablon podania o pracę dla Maklera uwzględnia takie cechy kandydata jak zdyscyplinowanie, umiejętność racjonalnego gospodarowania czasem oraz zdolność analitycznego myślenia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1085 KB
  • Liczba znaków: 1363
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Maklera:

Wzór podania o pracę Makler

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania wymarzonej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy około 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Maklera został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Maklera znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.