Wzór Podania o Pracę Leśniczy

Wzór Podania o Pracę Leśniczy

Wzór Podania o Pracę dla Leśniczego:

Podanie o pracę służy poinformowaniu pracodawcy o chęci podjęcia u niego pracy oraz przekazaniu prośby o przyjęcie na dane stanowisko. Praca leśniczego wiąże się z jednej strony z umiejętnością współpracy i współdziałania z grupą, a z drugiej samodzielnością. Szablon podania o pracę dla Leśniczego opracowano z myślą o osobach z wykształceniem minimum średnim, ze specjalizacją leśną. Do pracy nadają się osoby z umiejętnością orientacji w terenie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 905 KB
  • Liczba znaków: 1491
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Leśniczego:

Wzór podania o pracę Technik Leśnik

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Leśniczego został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Leśniczego znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.