Wzór Podania o Pracę Kurier

Wzór Podania o Pracę Kurier

Wzór Podania o Pracę dla Kuriera:

Bardzo istotnym elementem jest sam początek dokumentu. Podanie o pracę należy rozpocząć zwrotem grzecznościowym, skierowanym do prezesa lub właściciela firmy. Schemat podania o pracę dla Kuriera został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie średnie. Pracodawcy preferują na tym stanowisku osoby odpowiedzialne, samodzielne, punktualne i zdyscyplinowane. Warunkiem zatrudnienia jest prawo jazdy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 931 KB
  • Liczba znaków: 1209
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Kuriera:

Wzór podania o pracę Dostawca/Kurier

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Kuriera został także zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez następujące programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Kuriera znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.