Wzór Podania o Pracę Krawiec

Wzór Podania o Pracę Krawiec

Wzór Podania o Pracę dla Krawcowej:

Podczas pisania podania o pracę warto zwrócić szczególna uwagę, aby znalazły się w nim opisy kompetencji szczególnie przydatnych na danym stanowisku. Do zawodu krawca mają dostęp osoby posiadające dyplom szkoły zawodowej odzieżowej lub certyfikat ukończenia specjalistycznego kursu. Szablon podania o pracę dla Krawca przygotowano dla osób posiadających zdolności manualne. Nie bez znaczenia jest również pomysłowość i precyzja.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1134 KB
  • Liczba znaków: 1412
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Krawcowej:

Wzór podania o pracę Krawiec

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania satysfakcjonującej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Krawcowej został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Krawcowej są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.