Wzór Podania o Pracę Kosztorysant

Wzór Podania o Pracę Kosztorysant

Wzór Podania o Pracę dla Kosztorysanta:

W podaniu o prace powinna znaleźć się adnotacja o wykształceniu i dotychczasowej pracy kandydata na dane stanowisko. Szablon podania o pracę dla Kosztorysanta został przygotowany dla osób, które posiadają wykształcenie średnie techniczne o profilu budowlanym. Analityczne myślenie, komunikatywność, uczciwość i rzetelność to mile widziane cechy. Pracodawcy preferują kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1158 KB
  • Liczba znaków: 1436
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Kosztorysanta:

Wzór podania o pracę Rzeczoznawca

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania wymarzonej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy około 500 różnych przykładów podań o pracę, które opracowano przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Kosztorysanta został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Kosztorysanta znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.