Wzór Podania o Pracę Kominiarz

Wzór Podania o Pracę Kominiarz

Wzór Podania o Pracę dla Kominiarza:

Podanie o pracę powinno w pierwszej części zawierać prośbę o przyjęcie do pracy. Jego treść powinna kończyć się podsumowaniem i podkreśleniem istoty sprawy. Szablon podania o pracę dla Kominiarza opracowano z myślą o osobach, które ukończyły minimum zasadniczą szkołę zawodową o profilu budowlanym. Warunkiem niezbędnym do uzyskania dostępu do tego zawodu jest odbycie praktyki u wykwalifikowanego mistrza kominiarstwa.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 991 KB
  • Liczba znaków: 1269
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Kominiarza:

Wzór podania o pracę Kominiarz

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia lepszej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Kominiarza został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję dokumentów przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Kominiarza znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.