Wzór Podania o Pracę Kierownik Działu

Wzór Podania o Pracę Kierownik Działu

Wzór Podania o Pracę dla Kierownika ds. Spedycji:

Podanie o prace powinno zawierać prośbę o przyjęcie na określone stanowisko. Załącznikami do niego powinny być CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz świadectwa z poprzednich miejsc pracy. Wzór podania o pracę dla Kierownika Działu opracowano dla osób z wykształceniem wyższym kierowniczym. Bardzo ważne na tym stanowisku są odpowiedzialność, efektywność oraz zaangażowanie. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1054 KB
  • Liczba znaków: 1233
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania wymarzonej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Kierownika ds. Spedycji został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Kierownika ds. Spedycji są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.