Wzór Podania o Pracę Kierownik ds. Spedycji

Wzór Podania o Pracę Kierownik ds. Spedycji

Wzór Podania o Pracę dla Kierownika ds. Rozwoju:

Osobiste złożenie u potencjalnego pracodawcy podania o pracę, świadczy o zainteresowaniu danym stanowiskiem. Na przyjęcie na stanowisko Kierownika ds. Spedycji mają szansę osoby posiadające wykształcenie wyższe o specjalizacji transport, logistyka lub ekonomia. Bardzo ważna jestteż znajomość minimum jednego języka obcego, umiejętność kierowania ludźmi oraz znajomość procedur związanych z gospodarką magazynową.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 997 KB
  • Liczba znaków: 1275
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Kierownika ds. Rozwoju został również zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Kierownika ds. Rozwoju są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.