Wzór Podania o Pracę Kierownik ds. Logistyki

Wzór Podania o Pracę Kierownik ds. Logistyki

Wzór Podania o Pracę dla Kierownika Budowy:

Jak sama nazwa wskazuje, podanie o pracę powinno zawierać prośbę o zatrudnienie na określone stanowisko pracy, oraz krótkie uzasadnienie tejże prośby. Szablon podania o pracę dla Kierownika ds. Logistyki opracowany został z myślą o osobach wykształceniem minimum średnim, choć pracodawcy preferują wyższe. Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinno cechować zaangażowanie, odpowiedzialność, strategiczne myślenie i umiejętności negocjacyjne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1177 KB
  • Liczba znaków: 1455
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Kierownika Budowy został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Kierownika Budowy znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.