Wzór Podania o Pracę Kierownik Budowy

Wzór Podania o Pracę Kierownik Budowy

Wzór Podania o Pracę dla Kierownika Biura Podróży:

Często mylone z listem motywacyjnym, podanie o pracę, składa się w przypadku, kiedy firma nie prowadzi rekrutacji lub na wyraźne żądanie rekrutującego. Osoby zainteresowane stanowiskiem kierownika budowy muszą posiadać wykształcenie wyższe budowlane oraz specjalne uprawnienia konstrukcyjno-budowlane. Mile widziane są osoby operatywne, uczciwe, rzetelne, obowiązkowe i zorganizowane. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 922 KB
  • Liczba znaków: 1200
  • Data dodania: Listopad 2017

Inne wzory dla Kierownika Biura Podróży:


Pobierz wzór podania o pracę dla Kierownika Biura Podróży:

Wzór podania o pracę Kierownik Budowy

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze wymagania użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Kierownika Biura Podróży został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Kierownika Biura Podróży są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.