Wzór Podania o Pracę Kierowca Krajowy

Wzór Podania o Pracę Kierowca Krajowy

Wzór Podania o Pracę dla Kierowcy Krajowego:

Podanie o pracę można składać u pracodawcy, który nie prowadzi aktualnie procesu rekrutacji. Kandydat powinien określić wówczas stanowisko pracy na które aplikuje. Schemat podania o pracę dla Kierowcy Krajowego został przygotowany z myślą o osobach posiadających prawo jazdy odpowiedniej kategorii oraz brak przeciwwskazań lekarskich. Mile widziane są osoby spostrzegawcze, odporne na monotonię i wytrzymałe.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 987 KB
  • Liczba znaków: 1265
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Kierowcy Krajowego:

Wzór podania o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia dobrej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Kierowcy Krajowego został również zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Kierowcy Krajowego są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.