Szablon podania o pracę dla Kierowcy Autobusu:

Coraz częściej na rynku pracy zdarza się sytuacja, że to pracownik przychodzi z propozycją pracy do firmy. Przydaję się w tym celu dokument będący podaniem o pracę czyli informacją o chęci podjęcia pracy. Zawiera on propozycję zatrudnienia na stanowisku pracy. Podanie o pracę dla Kierowcy Autobusu zostało przygotowane z myślą o osobach, które wiążą swoją przyszłość z firmami komunikacyjnymi i transportowymi.

Wzór podania o pracę Kierowca Autobusu

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 131 KB
Liczba znaków: 2081
Data dodania: 6.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę Kierowcy Autobusu został również zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Kierowcy Autobusu znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]