Wzór Podania o Pracę Inspektor Pracy

Wzór Podania o Pracę Inspektor Pracy

Wzór Podania o Pracę dla Inspektora Pracy:

Prośba zawarta w podaniu o prace powinna być skierowana do właściciela lub prezesa firmy, w której aplikujący stara się o etat. Szablon podania o pracę dla Inspektora Pracy został stworzony dla kandydatów posiadających wykształcenie wyższe, którzy złożyli odpowiedni egzamin państwowy. Pracodawcy preferują osoby zorganizowane, odpowiedzialne, samodzielne i spostrzegawcze. O zatrudnienie można starać się w Państwowej Inspekcji Pracy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1020 KB
  • Liczba znaków: 1199
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Inspektora Pracy:

Wzór podania o pracę Inspektor Pracy

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia lepszej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Inspektora Pracy został także zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Inspektora Pracy są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.