Wzór Podania o Pracę Informatyk

Wzór Podania o Pracę Informatyk

Wzór Podania o Pracę dla Informatyka:

Często zdarza się tak, że szukamy pracy, a nie możemy znaleźć interesujących nas ofert. Wyjściem jest własna inicjatywa i przesłanie do firmy w której chcielibyśmy pracować podania o pracę. Dla osób z wykształceniem informatycznym stworzyliśmy projekt podania o pracę, który można przesłać do firmy, która obecnie nie prowadzi naboru na dane stanowisko, jednak są miejsca pracy w interesującym nas zawodzie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1096 KB
  • Liczba znaków: 1275
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Informatyka:

Wzór podania o pracę Informatyk

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają trudności z pisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Informatyka został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Informatyka są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.