Wzór Podania o Pracę Hostessa

Wzór Podania o Pracę Hostessa

Wzór Podania o Pracę dla Hostessy:

Podanie o pracę jest to pismo, które tworzymy i zanosimy do pracodawcy w momencie, gdy nie prowadzona jest żadna rekrutacja. Pismo najlepiej zanieść osobiście do zakładu pracy lub firmy. Jeśli nie ma takiej możliwości można wysłać je pocztą. Ważne jest aby nawiązać kontakt z przyszłym pracodawcą. Do dokumentu należy obowiązkowo dołączyć pozostałe dokumenty aplikacyjne czyli Curriculum Vitae oraz list motywacyjny.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1072 KB
  • Liczba znaków: 1251
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Hostessy:

Wzór podania o pracę Hostessa

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Hostessy został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję dokumentów przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Hostessy znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.