Wzór Podania o Pracę Grafik

Wzór Podania o Pracę Grafik

Wzór Podania o Pracę dla Grafika:

Podanie o pracę jest dokumentem aplikacyjnym składanym przez kandydata na dane stanowisko, z własnej inicjatywy. Szablon podania o pracę dla Grafika został opracowany dla absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy ukończyli grafikę lub projektowanie graficzne. Pracodawcy poszukują na to stanowisko osób sumiennych, komunikatywnych, kreatywnych i odpowiedzialnych. Mile widziana jest umiejętność pracy w grupie i sprawność manualna.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1137 KB
  • Liczba znaków: 1415
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Grafika:

Wzór podania o pracę Artysta Grafik

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z stworzeniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Uwzględniając wymagania czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Grafika został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez poniższe aplikacje: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Grafika znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.