Szablon podania o pracę dla Głównego Księgowego:

W związku z tym, że osoby poszukujące pracy na stanowisku księgowego wykazują raczej zdolności z zakresu nauk ścisłych, podczas pisania dokumentów aplikacyjnych mogą skorzystać z szablonu podanie o pracę dla Głównego Księgowego. Uwzględnione zostało w nim wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość oraz minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości w pełnym zakresie. Mile widziana jest dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

Wzór podania o pracę Główny Księgowy

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 214 KB
Liczba znaków: 2946
Data dodania: 11.10.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia dobrej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Głównego Księgowego został również zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Pliki podania o pracę dla Głównego Księgowego są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nasz wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Ukończone podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]