Wzór Podania o Pracę Główny Księgowy

Wzór Podania o Pracę Główny Księgowy

Wzór Podania o Pracę dla Głównego Księgowego:

W związku z tym, że osoby poszukujące pracy na stanowisku księgowego wykazują raczej zdolności z zakresu nauk ścisłych, podczas pisania dokumentów aplikacyjnych mogą skorzystać z szablonu podania o pracę dla Głównego Księgowego. Uwzględnione zostało w nim wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość oraz minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości w pełnym zakresie. Mile widziana jest dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1047 KB
  • Liczba znaków: 1325
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Głównego Księgowego:

Wzór podania o pracę Księgowy

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania satysfakcjonującej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z stworzeniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Głównego Księgowego został również zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Głównego Księgowego znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.